Haddonfield

Lunární fáze

CURRENT MOON

Dýňové pole

Na tomto poli se svého času pěstovalo převážně obilí a kukuřice. Jednoho dne však do této orné půdy bylo zasazeno semínko dýně a protože je dýně rostlinou popínavou, rozrostla se po celém území pole. Přestože se o pole nikdo přes celá léta nestaral, dýně zde rostou každým rokem. Nyní jsou sklízeny a přidávány každoročně do Halloweenského pivního speciálu.


Přes den vidíš obyčejné pole s dýněmi, avšak přes noc můžeš vidět průsvitná stvoření. Jsou to snad duchové? Jakmile přistoupíš blíže, rozprchnou se, zůstaneš-li stát na místě. Můžeš se kochat jejich tajemnou krásou.
Adopt one today!Adopt one today!
Kolem nohou Ti proběhne ve dne i v noci drobné stvoření. Avšak jen v době sklizně, neboť zbožňuje vydlabané dýně, z kterých si dělá domečky. Malé děti často vydlabané dýně zdobí a dávají si je ke dveřím v domnění, že si toto stvoření vybere jako příbytek právě tu jejich vydlabanou dýni.
Adopt one today!

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8221":
Bara Humlová
˙Přichází směrem od náměstí. jde po polní cestě a jse někam zpět k Haddonfieldu.˙
melanie_bryanovska
*jej nohy ju zavedú nechápe ako aj v takom počasí aké je až tu. uvidí nejaké priesvitné stvorenia ,ktoré sa na ňu zapozerajú a ona sa zapozerá na nich tak zastane ,chvíľu na nich pozerá a zacíti strašnú šlehu do chrbáta,zrejme do nej niečo vrazilo tak sa prudko otočí a nič nevidí až kým si neposvieti prútikom smerom na zem a tam uvidí maličkého netopiera ktorý sa kmytá pri jej nohách a vidí že sa myká veľmi krčovito,nedivila by sa keby tým nárazom do nej by si zlomil krídlo, tak ho zoberie pevne do rúk a s puknutím zmizne na ulicu kde býva*
Wolf Dan
*premisti se o kus dal na cestu... a z dalky tise pozoruje bytosti...je to drak...je to duch? sam nevi...a nejspis to nevykouma... pousmeje se a jak prisel... tak zmizi*